O mnie

Mam na imię Przemek i… siedzę przed komputerem odkąd pamiętam 🙂 A tak całkiem na poważnie…

Urodziłem się w Rzeszowie na początku lat ’90. Do czasu ukończenia liceum wychowany byłem w Tuszymie – niewielkiej wsi na Podkarpaciu. Mój pierwszy komputer (pentium II) kupili mi rodzice w roku 2000 – na tamte czasy był to sprzęt wysokiej klasy, a że jako dziecko miałem wybitny talent do grzebania tam gdzie nie powinienem, więc regularnie lądował on u informatyka…

Z czasem nauczyłem się samodzielnie wykonywać proste naprawy, reinstalować system, wymieniać podzespoły, a w 5 klasie szkoły podstawowej wykonałem pierwszą prostą stronę www. Kolejne lata upłynęły mi na nauce, dorywczej pracy i mimowolnym przyswajaniu wiedzy informatycznej. W 2014 przeprowadziłem się do pobliskiego miasta – Mielca, gdzie mieszkam do tej pory. W międzyczasie ukończyłem studia licencjackie.

W chwili obecnej zajmuję się szeroko pojętą informatyką, marketingiem i mediami. Kontynuuję również swoją edukację studiując zaocznie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania oraz uczestnicząc w licznych kursach i seminariach.

Chętnie służę swoją pomocą innym zmagającym się z technicznymi przeszkodami w tworzeniu, prowadzeniu oraz redagowaniu stron www. Prowadzę również kilka sporych portali. Chętnie dzielę się zdobytym do tej pory doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Prywatnie interesuje się mediami, kryminalistyką, motoryzacją – moją pasją są motocykle. Uwielbiam wycieczki po Polsce – szczególnie w góry, jeżdżę na nartach, rowerze, lubię też czasem popływać 🙂